A družstvo / Články

Zpět na seznam článků

Nejmladší plavci závodili v Jičíně na krajském přeboru a dovezli spoustu medailí

Skvělý výsledek nejmladších plavců v sobotu 3. 6. na krajském přeboru 9letého a mladšího žactva v Jičíně začal hned prvním závodem. Za náš klub se do bojů o medaile postavilo 17 závodníků.

Výborně si vedli Mia Tuschlová se ziskem dvou zlatých a jedné bronzové medaile, Lilien Šaroun, která vystoupala pro dvě zlaté medaile a Nela Hottmarová vyhrála jednu zlatou a jednu bronzovou medaili. V pěkných výsledcích pokračují Bára Franková, ta vybojovala čtyři stříbrné medaile a Jakub Meliš doplaval pro tři stříbrné a jednu  bronzovou medaili. Bezvadný výkon předvedli Matyáš Roček s jednou stříbrnou medailí, Nela Tesařová také s jednou stříbrnou medaili a Matěj Vysoký vyhrál jednu bronzovou medaili.

Naše štafety ukázali soupeřům, že o nich ještě uslyší, protože obsadili při startu na 50 metrů volný způsob i  na 50 metrů polohový závod vždy první místo.
Nejmladší účastnicí celého závodu byla šestiletá Josefína Lapešová, ta odvážně startovala hned ve dvou disciplínách.