A družstvo / O družstvu

​​​

Závodní družstvo A+

Vedoucí trenér: Jiří KLABAN

mobil: +420 723 175 993

email: klaban.jiri0@gmail.com

 

Zástupce ved. trenéra: Radovan BLAŽEK

mobil: +420 776 277 519

email: blazekradovan@seznam.cz

 

Trenér: Zorka BLAŽKOVÁ

mobil:  +420  604 821 560

email: blazkova.zora@email.cz

 

Suchý trénink: Markéta PLESKOTOVÁ

 

 

Oddílové příspěvky:  5 000,- Kč za pololetí

Fotky: http://pkhk.rajce.idnes.cz/

Novinky:  https://www.facebook.com/plavklubhk/

 

Tréninky :

Pondělí: 15:30 - 18:30 (bazén)  
Úterý: 16:30 - 18:30 (bazén) 18:00 - 19:15 (suchý trénink, tělocvična)
Středa: 6:00 - 7:00 (bazén), 16:30 - 19:00 (bazén)  
Čtvrtek: 15:30 - 18:30 (bazén) 18:00 - 19:15 (suchý trénink, tělocvična)
Pátek: 6:00 - 7:00 (bazén), 15:00 - 17:00 (bazén) 17:00 - 18:15 (suchý trénink, tělocvična)
Sobota: 10:00 - 12:00 (bazén)*** 9:00 - 10:00 (suchý trénink, tělocvična)***

*** sobotní tréninky jsou nepravidelné, o konání tréninku budete vždy informováni

 

Seznam závodních plavců družstvo A+

šk.rok 2023/2024

Jonáš Bartok 2009

Jiří Klaban  2000

František Kocourek 2005

Robert Němec 2006

Karolína Pleskotová 2007

Darina Srkalová 2008

Monika Suchardová 2008

Filip Svoboda 2008

Sofie Veselá 2011

Lukáš Veselý 2008

 


 

Závodní družstvo A

Vedoucí trenér: Jiří KLABAN

mobil: +420 723 175 993

email: klaban.jiri0@gmail.com

 

Zástupce ved. trenéra: Radovan BLAŽEK

mobil: +420 776 277 519

email: blazekradovan@seznam.cz

 

Trenér: Zorka BLAŽKOVÁ

mobil:  +420  604 821 560

email: blazkova.zora@email.cz

 

Suchý trénink: Markéta PLESKOTOVÁ

 

Oddílové příspěvky:  5 000,- Kč za pololetí

Fotky: http://pkhk.rajce.idnes.cz/

Novinky:  https://www.facebook.com/plavklubhk/

 

​​

Tréninky :

Pondělí: 15:00 - 17:00 (bazén)  
Úterý: 15:30 - 17:30 (bazén) 17:00 - 18:15 (suchý trénink, tělocvična)
Středa: 6:00 - 7:00 (bazén), 16:30 - 18:30 (bazén)  
Čtvrtek: 16:30 - 18:30 (bazén) 18:00 - 19:15 (suchý trénink, tělocvična)
Pátek: 6:00 - 7:00 (bazén), 15:00 - 17:00 (bazén) 17:00 - 18:15 (suchý trénink, tělocvična)
Sobota: 10:00 - 12:00 (bazén)*** 9:00 - 10:00 (suchý trénink, tělocvična)***

*** sobotní tréninky jsou nepravidelné, o konání tréninku budete vždy informováni

 

Seznam závodních plavců družstvo A

šk.rok 2023/2024

Edita Adámková 2010

Jáchym Bartok 2012

Eliška Bártová 2011

Vojtěch Baudyš 2008

Eliška Hejduková 2010

Kryštof Hercík 2010

Mateo Jůza 2011

Matěj Kričfaluši 2009

Šárka Machačková 2008

Valerie Marečková 2006

Michal Nikodím 2010

 

 




 

                                                

 

                         

 

                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

Partneři klubu poskytující slevu členům na své produkty a služby: