Vedení a trenéři klubu


 Výkonný výbor

 

Ing. Tomáš VOŘÍŠEK

předseda výkonného výboru

mobil: +420 602 245 620

email: tomasvorisek@volny.cz

dosažená kvalifikace: rozhodčí lll.třídy

Ing. Jiří BLAŽEK

člen výkonného výboru, ekonom klubu - dotace

mobil: +420 724 598 731

email: blajirak@gmail.com

dosažená kvalifikace: rozhodčí lll.třídy
 

Václav BYDŽOVSKÝ

člen výkonného výboru

mobil: +420 603 269 698

email: bydzav@gmail.com

 

 Dozorčí rada

JUDr. Petr MIKEŠ, Ph.D.

předseda dozorčí rady

mobil: +420 603 766 454

email: petr.mikes01@seznam.cz

 

Jiří MEDEK

člen dozorčí rady

mobil: +420 602 173 045

email: jirimedek@seznam.cz

dosažená kvalifikace:rozhodčí I. třídy, člen vedení Krajského svazu ČSPS-Královéhradecký kraj, bývalý závodní plavec

Jiří KLABAN

člen dozorčí rady, marketing, PR, členská základna

mobil: +420 602 127 256

email: jiri.klaban@email.cz

dosažená kvalifikace: rozhodčí lll.třídy

Závodní a kondiční plavání

Jana STRAKOVÁ

hlavní trenérka družstvo A a E

mobil: +420 777 638 167

dosažená kvalifikace: trenér ll.třídy, rozhodčí l.třídy, bývalá závodní plavkyně

Věra KARLOVÁ

hlavní trenérka družstvo B a C1

mobil: +420 602 220 997

email: karlova.verka@seznam.cz

dosažená kvalifikace: trenér lll.třídy, rozhodčí ll.třídy, instruktor plavání, bývalá závodní plavkyně

Dušan SEHNOUTKA

hlavní trenér družstvo C2

mobil: +420 602 264 833

email: dusan.sehnoutka@seznam.cz

dosažená kvalifikace: trenér lll.třídy, rozhodčí lll.třídy

Bc. Jana VÁVROVÁ

trenérka

mobil:  +420 777 212 063

email: jana.vavrova15@gmail.com

dosažená kvalifikace: trenér lll.třídy, rozhodčí III. třídy, učitel plavání C, instruktor plavání, bývalá závodní plavkyně

Jan VESELÝ

trenér

mobil: +420 775 022 474

email: veselik.hk@seznam.cz

dosažená kvalifikace: trenér III. třídy, rozhodčí lll.třídy, bývalý závodní plavec

Vojtěch HÁJEK

trenér

mobil: +420 605 338 715

email: hajekvoj@seznam.cz

dosažená kvalifikace: trenér III. třídy, rozhodčí II. třídy, závodní plavec  


 Přípravka

Olga BLAŽKOVÁ

hlavní trenérka družstvo D

mobil: +420 604 575 300

email: olina.blazek@seznam.cz

dosažená kvalifikace: trenér lll.třídy, rozhodčí ll.třídy, instruktor plavání, bývalá závodní plavkyně

Blanka POTŮČKOVÁ

trenérka, zástupce hlavní trenérky družstvo D 

mobil: +420 725 511 858

email: 

dosažená kvalifikace: trenér lll.třídy, rozhodčí ll.třídy, instruktor plavání

Boženka RYCHLOVSKÁ

trenérka

mobil: +420 739 086 068

email: rychlovskabozena@seznam.cz

dosažená kvalifikace: trenér lll.třídy, rozhodčí lll.třídy, instruktor plavání

Pavlína MEDKOVÁ

trenérka

mobil: +420 721 318 346

email: pavlinamedkova@seznam.cz

dosažená kvalifikace: rozhodčí ll.třídy, instruktor plavání, bývalá závodní plavkyně

Pavlína ŘEHÁKOVÁ

trenérka

mobil:  +420 775 466 574

email: 

dosažená kvalifikace: trenér lll.třídy, rozhodčí III. třídy, bývalá závodní plavkyně

Pavla VYBÍRALOVÁ

trenérka

mobil: +420 605 959 574

email: vybiralovapavla@email.cz

dosažená kvalifikace: trenér lll.třídy,sociální pedagog se zaměřením na TV a sport, instruktor kojeneckého a batolecího plavání

Jakub MEDEK

výpočetní technika, organizace závodů

mobil: +420 770 155 937

email: kuba.medek@gmail.com

dosažená kvalifikace: trenér lll.třídy, rozhodčí ll.třídy, bývalý závodní plavec

Bc. Miroslav BERÁNEK, DiS.

fyzioterapeut

mobil: +420 776 096 779

email: beranekmiroslav@gmail.com

 




                                                     

 

                 

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    


Partneři klubu poskytující slevu členům na své produkty a služby: