D družstvo / O družstvu

Hlavní trenérka: Olga BLAŽKOVÁ

Telefon: +420 604 575 300

E-mail: olina.blazek@seznam.cz

 

Trenéři družstva:

Boženka RYCHLOVSKÁ  +420 739 086 068

Pavlína MEDKOVÁ  +420 721 318 346

Blanka POTŮČKOVÁ  +420 725 511 858

Pavlína ŘEHÁKOVÁ +420 792 762 998

Radovan BLAŽEK +420 776 277 519

Lucie PERŽEĽOVÁ  +420 721 833 072

Vojtěch HÁJEK +420 605 338 715

Marika VOLEJNÍKOVÁ   asistent trenéra

Vladimír CHUDOBA  asistent trenéra

 

Oddílové příspěvky:  4 000,- Kč za pololetí

Fotky: http://pkhk.rajce.idnes.cz/

             https://www.facebook.com/plavklubhk/

Tréninky - PŘÍPRAVKA " D+ "

Pondělí:  
Úterý: 15:00 - 16:00 (bazén)  
Středa:

16:00 - 17:00 (bazén)  

Čtvrtek: 16:00 - 17:00 (bazén)       17:15 - 18:00 ( sucháč )
Pátek: 16:00 - 17:00 (bazén) 
Sobota: 10.00 - 12:00  suchý trénink***

*** sobotní tréninky jsou nepravidelné a jsou vždy oznamovány emailem

 

Seznam závodních plavců " D+ " 2022/2023

Brambora František 2013

Franková Bára 2014

Guňka Jakub 2013

Hejduková Marie 2013

Chvílíček Dominik 2013

Jakoubková Denisa 2014

Jung Ondřej 2013

Kovalčík Dominik 2013

Luxová Adéla 2014

Meliš Jakub 2014

Přikrylová Ágnes 2013

Soukupová Alžběta 2013

Trnovský Alex 2013

Víchová Elen 2013

 

Tréninky - PŘÍPRAVKA " D hloubka " 

Pondělí: 18:00 - 19:00 (bazén)
Úterý: 17:00 - 18:00 (bazén)
Středa:  
Čtvrtek:  
Pátek: 17:00 - 18:00 (bazén)
Sobota: 10:00 - 12:00  suchý trénink ***

*** sobotní tréninky jsou nepravidelné a jsou vždy oznamovány emailem

 

Seznam závodních plavců "D hloubka"   2022/2023

Dostálová Tereza  2014

Heč Jakub 2013

Hloušek Alexandr 2011

Hokrová Nela 2013

Hottmarová Nela 2015

Janča Filip 2013

Janečková Markéta 2013

Karlová Barbora 2014

Koníčková Tereza 2014

Leško Martin 2013

Mikčová Adéla 2014

Mikešová Magdaléna 2015

Netušilová Adéla 2013

Palmeová Bára 2014

Repka Vojtěch 2012

Soustružníková Laura 2012

Šaroun Lilien 2015

Tesařová Nela 2015

Trn Kryštof 2015

Tuschlová Mia 2014

Vacek Mikuláš 2015

Vejdělková Anna 2010

 

Tréninky - PŘÍPRAVKA " D mělčina " 

Pondělí:  
Úterý: 17:00 - 18:00 (bazén)
Středa: 16:00 - 17:00 (bazén)
Čtvrtek:  
Pátek: 17:00 - 18:00 (bazén)
Sobota: 10:00 - 12:00  suchý trénink ***

*** sobotní tréninky jsou nepravidelné a jsou vždy oznamovány emailem

Seznam závodních plavců " D mělčina"

Francek Alex 2015

Jungová Elen 2016

Kalous Antonín 2013

Lapeš Jáchym 2015

Machová Laura 2014

Pecka Matyáš 2013

Pospíchalová Julia Maria 2013

Roček Matyáš 2015

 

 




 

                                                

 

                         

 

                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

Partneři klubu poskytující slevu členům na své produkty a služby: