BRNĚNSKÁ ŠIPKA 7.4.2019

V neděli 7.4.2019 se 10 plavců přípravky PKHK zúčastnilo plaveckých
závodů v Brně "Brněnská šipka".

Všechny děti předvedly skvělé výkony a bylo vidět, jak se zlepšují ve svém plaveckém umění  .

Nejmladší plavci ročníku 2012 dosáhli na stupínky vítězů. Nejlépe si vedl Jáchym Bartok, který si domů vezl dvě zlaté a dvě stříbrné medaile. Zlata Potůčková získala dvakrát stříbro. Kateřina Pozdílková, David Vápeník a Oli Ziqi Xia si vyplavaly bronzovou medaili. V soutěži štafet, kde přípravku reprezentovali Čenda Chenqi Xia, Jáchym Bartok a Zlata Potůčková si společně s družstvem C vybojovali krásné třetí místo.

Míša Vápeníková 2009 byla na svých prvních závodech a měla strach, že bude poslední !!! A ani náhodou ! Z 24.účastnic závodů se umístila 9.,12.,16. a 17. v 50m tratích všech plaveckých způsobů. Míšo, obrovský úspěch a gratulace.

Gratulace k osobním rekordům patří Agátce, Martince a Tomáškovi.