C družstvo / O družstvu

Závodní družstvo C+

Vedoucí trenérka: Olga BLAŽKOVÁ

Telefon: +420 604 575 300

email: olina.blazek@seznam.cz

 

Trenérka: Valerie Marečková

Telefon: +420 773 201 818

email: vanilka.mareckova@gmail.com

 

 

Trenérka suchého tréninku:

Markéta PLESKOTOVÁ

 

Oddílové příspěvky:  5 000,- Kč za pololetí

Fotky: http://pkhk.rajce.idnes.cz/

Novinky:  https://www.facebook.com/plavklubhk/

 

 

Tréninky :

Pondělí: - 17:00 - 17:45 (suchý trénink, tělocvična)
Úterý: 16:00 - 17:00 (bazén)  
Středa: 16:00 - 17:00 (bazén)  
Čtvrtek: 15:00 - 16:00 (bazén)  
Pátek: 17:00 - 18:00 (bazén)  
Sobota: 10:00 - 11:00 (bazén)***  

*** sobotní tréninky jsou nepravidelné, o konání tréninku budete vždy informováni

Seznam závodních plavců družstvo C+

šk.rok 2023/2024

František Brambora 2013

Linda Drahošová 2011

David Havelka 2012

Eliška Hedvičáková 2010

Kristýna Hokrová 2011

Hana Jahelková 2011

Izabela Koníčková 2011

Dominik Kovalčík 2013

David Machačka 2011

Natalie Morávková 2011

Monika Odlová 2013

Tereza Pachelová 2011

Radka Semeráková 2011

Linda Staňková 2012

Sára Strnadová 2011

Patricia Šálková 2011

Alice Štefková 2012

Anděla Trávníčková 2011

Klára Velínská 2011

Amelie Víchová 2011

Elen Víchová 2013

Petr Vonšovský 2012

Esther Waldhansová 2013

 

 

 


 

Závodní družstvo C:

Vedoucí trenérka: Olga BLAŽKOVÁ

Telefon: +420 604 575 300

email:  olina.blazek@seznam.cz

 

 

 

Trenérka suchého tréninku:

Markéta PLESKOTOVÁ

 

Oddílové příspěvky:  5 000,- Kč za pololetí

Fotky: http://pkhk.rajce.idnes.cz/

Novinky:  https://www.facebook.com/plavklubhk/

 

 

Tréninky :

Pondělí: 18:00 - 19:00 (bazén) 17:00 - 17:45 (suchý trénink, tělocvična)
Úterý: 15:00 - 16:00 (bazén)  
Středa: -  
Čtvrtek: 15:00 - 16:00 (bazén)  
Pátek: -  
Sobota: 11:00 - 12:00 (bazén)***  

*** sobotní tréninky jsou nepravidelné, o konání tréninku budete vždy informováni

Seznam závodních plavců družstvo C 

šk.rok 2023/2024

Maia Bentes 2009

Kryštof Gerych 2010

Markéta Janečková 2013

Karolína Kadavá 2012

Tomáš Kubín 2013

Alexandr Kučera 2013

Jiří Lazarik 2011

Tomáš Miloň Mareček 2012

Mariya Mykyta 2011

Natálie Dagmar Němečková 2012

Adéla Netušilová 2013

Pavel Půček 2012

Ondřej Šindelář 2009

Markéta Šindelářová 2011

Ján Škatulák 2011

Natálie Špinková 2012

Anna Vejdělková 2010

Alexandr Vostrov 2009




 

                                                

 

                         

 

                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

Partneři klubu poskytující slevu členům na své produkty a služby: