B družstvo / O družstvu

Závodní družstvo B+:

Vedoucí trenérka: Věra KARLOVÁ

Telefon: +420 602 220 997

email: karlova.verka@seznam.cz

 

Zástupce ved. trenérky: Vojtěch Hájek

Telefon: +420 605 338 715

email: hajekvoj@seznam.cz

 

Oddílové příspěvky:  4 000,- Kč za pololetí

Fotky: http://pkhk.rajce.idnes.cz/

Novinky:  https://www.facebook.com/plavklubhk/

 

Tréninky (aktuální k 6. 9. 2022):

Pondělí: 15:00 - 17:00 (bazén)  
Úterý: 16:00 - 17:00 (bazén) 17:00 - 18:00 (suchý trénink, tělocvična)
!!! pouze v liché týdny !!!
Středa: 15:00 - 16:00 (bazén)  
Čtvrtek: 15:00 - 16:00 (bazén) 16:00 - 17:00 (suchý trénink, tělocvična)
Pátek: 17:00 - 18:00 (bazén)  
Sobota: 10:00 - 11:00 (bazén)***  

*** sobotní tréninky jsou nepravidelné, o konání tréninku budete vždy informováni

 

Seznam závodních plavců družstvo B+

(aktuální k 6.9.2022)

Tomáš Budínský
Michal Frank
Tomáš Havlíček
Tereza Havlíčková
Adam Hottmar
Hana Jahelková
Kamila Jahelková
Karla Jarinová
Mateo Jůza
Tomáš Knápek

Jakub Kričfaluši
Michal Leško

Klára Luxová
Agáta Pacltová
Zlata Potůčková
Agáta Přikrylová
Amelie Soukupová
Alice Štefková
Tobiáš Vacek
David Vápeník

    

Závodní družstvo B:

Vedoucí trenérka: Věra KARLOVÁ

Telefon: +420 602 220 997

email: karlova.verka@seznam.cz

 

Zástupce ved. trenérky: Vojtěch HÁJEK

mobil: +420 605 338 715

email: hajekvoj@seznam.cz

 

 

Oddílové příspěvky:  4 000,- Kč za pololetí

Fotky: http://pkhk.rajce.idnes.cz/

Novinky:  https://www.facebook.com/plavklubhk/

 

Tréninky (aktuální k 6. 9. 2022):

Pondělí: -  
Úterý: 18:00 - 19:00 (bazén) 19:00 - 20:00 (suchý trénink, tělocvična)
Středa: -  
Čtvrtek: 15:00 - 16:00 (bazén)  
Pátek: -  
Sobota: 11:00 - 12:00 (bazén)***  

*** sobotní tréninky jsou nepravidelné, o konání tréninku budete vždy informováni

 

Seznam závodních plavců družstvo B 

(aktuální k 6.9.2022)

Radovan Blažek
Richard Csibri
Matyáš Dohnálek
Patrik Dusza
Ondřej Hájek
Gabriela Jarošová
Štěpánka Králová

Zuzana Machačková
Tomáš Mareš
Amelie Melkusová
Oskar Melkus
Vojtěch Mikeš
Barbora Novotná
Oliver Palmgren

Martin Pilař
Matěj Píša

Matěj Potůček
Veronika Podrábská
Ladislav Raim
Dominik Rambousek
Ivana Roubalová
Michal Skaunic
Jakub Šplíchal

Tereza Šplíchalová
Štěpán Štefek
Tereza Štěpánová
Viktorie Vávrová
Albert Vecheta
Marika Volejníková




 

                                                

 

                         

 

                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

Partneři klubu poskytující slevu členům na své produkty a služby: