A družstvo / Články

Zpět na seznam článků

Medailová úroda v Jilemnici

Na Krakonošův pohár do Jilemnice se 17. 12. 2023 vypravilo 34 plavců a na stupních vítězů bylo vidět, že se jim dařilo.

Skvělých výsledků dosáhli a zlaté medaile ze všech startů vybojovali Karolína Pikolová se třemi zlatými medailemi, Sofie Veselá se ziskem tří zlatých medailí, Mateo Jůza také se ziskem tří zlatých medailí Jakub Meliš vybojoval dvě zlaté medaile.

Hodně vydařené výkony měli i Alex Trnovský se ziskem dvou zlatých medailí, Valerie Marečková získala dvě zlaté a jednu bronzovou medaili, Elen Jungová si dováží jednu zlatou medaili, Darina Srkalová uspěla v každém startu a získala jednu zlatou, jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile, Michal Nikodím si doplaval pro jednu zlatou a jednu stříbrnou medaili a Marie Hejduková získala jednu zlatou a jednu bronzovou medaili.

Pro medaile si doplavali také Kamila Jahelková, ta vylovila svým výkonem tři stříbrné medaile, Ondřej Jung rovněž se třemi stříbrnými medailemi, Tomáš Budínský získal dvě stříbrné medaile, Lukáš Veselý dosáhl na dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili, Hana Jahelková vybojovala jednu stříbrnou medaili, Lilien Šaroun získala také jednu stříbrnou medaili a Jakub Guňka se může pochlubit jednou stříbrnou a jednou bronzovou medailí.

A to stále ještě není všechno, skvělé medailové umístění se ziskem dvou bronzových medailí se podařilo vybojovat i plavcům Agáta PacltováAmelie Soukupová a Lukáš Guňka.

Po jedné bronzové medaili si vyplavali Zlata PotůčkováMarek Novotný a Radovan Blažek.