Aktuality Plaveckého klubu Hradec Králové.

Zpět na seznam aktualit

Článek ve Zpravodaji RADNICE 35/2015

Dnes, 29. října 2015, vyšel ve Zpravodaji Magistrátu města Hradec Králové RADNICE krátký článek o našich úspěších na posledních dvou závodech.

ÚSPĚŠNÝ ROZJEZD SEZÓNY  PLAVECKÉHO KLUBU HK

Plavci Plaveckého klubu Hradec Králové se v sobotu 17. října 2015 úspěšně zúčastnili dvou závodů.
Naši nejmladší (ročníky 2006 – 2008) bojovali o medaile v 2. ročníku Ceny města Nymburka. A bylo to velmi úspěsné vystoupení. Matěj Pařízek byl 1. v polohovém závodě na 100m, 1. na 50 m motýlek, 2. v 50 m volný způsob a 3. na 50 m prsa. Vendula Drápálová přivezla také 4 medaile, a to zlato z padesátky znak, dvě stříbra – 50 m volný způsob a 100 m polohovka a ještě jeden bronz za 50 m prsa. Vojta Mikeš dosáhl „jen“ na jednu, ale zato zlatou z 50 m prsa. A neztratil se ani Jonáš Bezdíček, který skončil na 2. místě v 50 m prsa a 3. na 100 m polohový závod.
Vysoké Mýto hostilo v rámci Velké ceny města našich 41 starších plavců. Podařilo se jim získat celkem 31 zlatých, 21 stříbrných a 24 bronzových umístění. Součástí Velké ceny byl i „sprinterský dvojboj“ o získání Pohárů města VM. Pět z těchto ocenění si domů odvezli i hradečtí plavci: Vojtěch Hájek, Sára Hebrová, Kristýna Jiránková, Jan Klásek a Bára Koudelková. Mimořádným výkonem zaujala Kristýna Jiránková, která vyhrála ve všech svých šesti startech.Zpět na seznam aktualit
 

                                                

 

                         

 

                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

Partneři klubu poskytující slevu členům na své produkty a služby: