Aktuality Plaveckého klubu Hradec Králové.

Zpět na seznam aktualit

Ohlédnutí za Jarním pohárem HK 2018

V sobotu 12. května 2018 proběhl v areálu 50-ti metrového plaveckého bazénu v Hradci Králové 28. ročník Jarního poháru města Hradce Králové. Závod je již tradičně pořádán domovským Plaveckým klubem Hradce Králové, zároveň se letos plaval jako první ročník memoriálu čestného předsedy PKHK Ing. Otto Kunta

V 52 plaveckých disciplínách nastoupilo 323 plavců z 37 plaveckých oddílů z celé České republiky, mezi které byl vložen divácky atraktivní závod našich nejmladších plaveckých nadějí ročníku 2008 a mladších. I přes velmi silnou konkurenci se podařilo plavcům našeho oddílu obsadit přední místa v několika disciplínách, kdy většina z nich plavala na hranici svých osobních rekordů. Zejména lze vyzdvihnout individuální výkon plavce ročníku 2000 Jiřího Klabana, který opanoval dvě z pěti disciplín a vždy se umístil na stupních vítězů.

Závod zahájil čestný host náměstek primátora PaedDr. Jindřich Vedlich, Ph.D., zástupce Statutárního města Hradec Králové.

Zvláštní poděkování patří Vám, našim sponzorům a podporovatelům Plaveckého klubu Hradce Králové, kteří jste se spolupodíleli na pořádání Jarního poháru a patří Vám právem naše díky a zásluhy za úspěch toho závodu i v letošním roce.

Děkujeme rozhodčím a dobrovolníkům z řad rodičů za pomoc při přípravě a organizaci plaveckých závodů, a všem účastníkům přejeme mnoho, nejen sportovních, úspěchů 

Poděkováním našim sponzorům naleznete ZDE.

Fotky z Jarního poháru naleznete ZDE.

Fotky z vloženého závodu naleznete ZDE.

 Zpět na seznam aktualit
 

                                                

 

                         

 

                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

Partneři klubu poskytující slevu členům na své produkty a služby: