D družstvo / O družstvu

Hlavní trenérka: Olga BLAŽKOVÁ

Telefon: +420 604 575 300

E-mail: olina.blazek@seznam.cz

 

Trenéři družstva:

Boženka RYCHLOVSKÁ  +420 739 086 068

Pavlína MEDKOVÁ  +420 721 318 346

Blanka POTŮČKOVÁ  +420 725 511 858

Dušan SEHNOUTKA  +420 602 264 833

Jana VÁVROVÁ  +420 777 212 063

Pavlína ŘEHÁKOVÁ +420 775 466 574

 

Oddílové příspěvky:  3.500,- Kč za pololetí

Fotky: http://pkhk.rajce.idnes.cz/

             https://www.facebook.com/plavklubhk/

Tréninky - PŘÍPRAVKA " D1 " 

Pondělí: -
Úterý: 16:00 - 17:00 (bazén)
Středa: 16:00 - 17:00 (bazén)
Čtvrtek: 16:00 - 17:00 (bazén)
Pátek: 17:00 - 18:00 (bazén)
Sobota: 10.00 - 12:00  suchý trénink, podle počasí***

*** sobotní tréninky jsou nepravidelné a jsou vždy oznamovány emailem

 

Seznam závodních plavců:  

BARTOK JÁCHYM 2012

BROM VOJTĚCH 2008

DIJKMAN WILLIAM MAREK 2009

DŘEVOVÁ VERONIKA 2010

FINGR JAN 2007

FINGROVÁ KRISTÝNA 2010

FRANK MICHAL 2012

FRANKOVÁ MARTINA 2010

HOTTMAR DOMINIK 2009

JAHELKOVÁ HANA 2011

KOPECKÝ MATĚJ 2010

LEŠKO MICHAL 2010

LUXOVÁ KLÁRA 2010

MACHAČKOVÁ ŠÁRKA 2008

MAREŠ TOMÁŠ 2009

MARTINEC VOJTĚCH 2009

PALMGREN OLIVER 2009

PODZIMKOVÁ KRISTÝNA 2007

PŘIKRYLOVÁ AGÁTA 2011

ŘEHÁK OLIVER 2009

STILLNEROVÁ KLAUDIE 2006

SVOBODA FILIP 2008

ŠAFRÁNKOVÁ TEREZA 2006

ŠEVČENKO DARINA 2007

ŠEVČENKO DIANA 2009

ŠTEFEK ŠTĚPÁN 2007

TUREČKOVÁ BEÁTA 2007

VALÍK JIŘÍ 2010

VÁPENÍKOVÁ MICHAELA 2009

VESELÁ ANETA 2007

XIA CHENQI 2010

XIA ZIQI  2012

 

Tréninky - PŘÍPRAVKA " D2 " 

Pondělí: -
Úterý: -
Středa: 16:00 - 17:00 (bazén)
Čtvrtek: 17:00 - 18:00 (bazén)
Pátek: 17:00 - 18:00 (bazén)
Sobota: 10:00 - 12:00  suchý trénink ***

*** sobotní tréninky jsou nepravidelné a jsou vždy oznamovány emailem

 

Seznam závodních plavců:   

BRZKOVÁ TEREZA 2009

BRZKOVÁ KAROLÍNA 2009

BUDÍNSKÝ TOMÁŠ 2012

DLESKOVÁ IVANA 200

HÁJKOVÁ VIKTORIE 2012

JAHELKOVÁ KAMILA  2013

JARINOVÁ KARLA 2012

KAREL MATYÁŠ 2012

KNÁPEK TOMÁŠ 2011

KOLAKOVSKÝ MICHAL 2007

MARŠÍK LUKÁŠ 2009

MELKUS OSKAR 2008

MELKUSOVÁ AMÁLIE 2011

MICHALIČKOVÁ JULIE 2010

POLÁK MATYÁŠ 2007

POTŮČKOVÁ ZLATA 2012

POZDÍLKOVÁ KATEŘINA 2012

SEMERÁKOVÁ RADKA 2011

STÁREK JAN 2009

STÁRKOVÁ ADÉLA 2011

SUSLO TOMÁŠ 2009

ŠPINA MICHAL 2009

ŠPLIŇOVÁ EMA 2010

ŠTEFKOVÁ ALICE 2012

TUŽIL BOLESLAV 2008

VALDA DOMINIK 2006

VÁPENÍK DAVID 2012

VESELÁ SOFIE 2011

ZANESPAL LUKÁŠ 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




                                                     

 

                 

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    


Partneři klubu poskytující slevu členům na své produkty a služby: