D družstvo / O družstvu

Hlavní trenérka: Olga BLAŽKOVÁ

Telefon: +420 604 575 300

E-mail: olina.blazek@seznam.cz

 

Trenéři družstva:

Boženka RYCHLOVSKÁ  +420 739 086 068

Pavlína MEDKOVÁ  +420 721 318 346

Blanka POTŮČKOVÁ  +420 725 511 858

Pavlína ŘEHÁKOVÁ +420 775 466 574

Pavla VYBÍRALOVÁ +420 605 959 574

 

Oddílové příspěvky:  3.500,- Kč za pololetí

Fotky: http://pkhk.rajce.idnes.cz/

             https://www.facebook.com/plavklubhk/

Tréninky - PŘÍPRAVKA " D1 " 

Pondělí: -
Úterý: 15:00 - 16:00 (bazén)
Středa: 16:00 - 17:00 (bazén)
Čtvrtek: 16:00 - 17:00 (bazén)
Pátek: 16:00 - 17:00 (bazén)
Sobota: 10.00 - 12:00  suchý trénink***

*** sobotní tréninky jsou nepravidelné a jsou vždy oznamovány emailem

 

Seznam závodních plavců:  

Budínský Tomáš 2012

Filipová Kristýna 2008

Hottmar Adam 2012

Jahelková Kamila 2013

Knápek Tomáš 2011

Kunc Maxmilian 2011

Leško Michal 2010

Malá Anna 2008

Malý Jan 2007

Malý Václav 2007

Maršík Lukáš 2009

Michaličková Julie 2010

Pacltová Agáta 2012

Potůčková Zlata 2012

Pozdílková Kateřina 2012

Semeráková Radka 2011

Stárek Jan 2009

Stárková Adéla 2011

Šindler Milan 2012

Šindlerová Magdalena 2009

Špliňová Ema 2010

Štefková Alice 2012

Vápeník David 2012

Vomáčková Mariana 2008

Xia Čenda 2010

Xia Oli 2012

 

 

Tréninky - PŘÍPRAVKA " D2 " 

Pondělí: -
Úterý: -
Středa: 16:00 - 17:00 (bazén)
Čtvrtek: 18:00 - 19:00 (bazén)
Pátek: 17:00 - 18:00 (bazén)
Sobota: 10:00 - 12:00  suchý trénink ***

*** sobotní tréninky jsou nepravidelné a jsou vždy oznamovány emailem

 

Seznam závodních plavců:   

Bělovský Martin 2012

Dlesková Ivana 2009

Franková Bára 2014

Hájková Viktorie 2012

Jarinová Karla 2012

Ježek Tomáš 2007

Jung Ondřej 2013

Karel Matyáš 2012

Kočišová Monika 2013

Kopecká Marie 2012

Kopecký Matěj 2010

Krejčík Daniel 2011

Krudenc Oliver 2012

Marek Theodor 2011

Melkus Oskar 2008

Melkusová Amálie 2011

Morávková Natalie 2011

Nečasová Lucie 2013

Nečasová Markéta 2010

Přikrylová Ágnes 2013

Rambousek Matěj 2012

Repka Vojtěch 2012

Staňková Ellie 2013

Staňková Natalie 2010

Šimek Jan 2011

Šimek Matěj 2011

Šplíchal Jakub 2009

Trnovský Alex 2013

Vávrová Viktorie 2008

Veselá Sofie 2011

Víchová Amelie 2011

Víchová Elen 2013

Zanespal Lukáš 2011




                                                     

 

                 

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    


Partneři klubu poskytující slevu členům na své produkty a služby: