D družstvo / Články

Zpět na seznam článků


Jarní pohár HK 2019 - hlavní závod

Největší letošní plavecké závody města Hradce Králové jsou minulostí. V pořadí 29. ročník Jarního poháru a zároveň 2. ročník Memoriálu Ing. Otto Kunta probíhal pod záštitou primátora města Hradce Králové v zastoupení 1. náměstkyní primátora Ing. Monikou Štayrovou a za podpory Královéhradeckého kraje zastoupeného radním JUDr. Ing.Rudolfem Coganem, Ph.D..

Náš pořádající klub měl zástupce ve všech věkových kategoriích, závodu se účastnilo celkem 47 plavců. Největší úspěch slavil Jirka Klaban, který si doplaval při každém svém startu pro zlatou medaili. Skvěle zaplaval i Matyáš Klaban, ten vylovil jednu zlatou a dvě stříbrné medaile. Za závod 50 m prsa vystoupala na stupně vítězů pro zlatou medaili Maruška Sehnoutková a také Bára Koudelková, která ve své kategorii doplavala na krásném třetím místě. 

Všichni plavci závodili ve velké konkurenci s plným nasazením a odměnou jim byl nejeden osobní rekord.

Zpestřením dopoledního programu byl vložený závod našich nejmenších plavců z přípravky, kteří předvedli všem divákům a starším plavcům, že o některých z nich do budoucna ještě uslyšíme.

Obrovská gratulace všem závodníkům za jejich výkony a věříme, že příští jubilejní ročník bude stejně úspěšný jako ten letošní.

Výsledky a fotografie ze závodu naleznete v záložce Jarní pohár 2019.

Plavte s námi, plavte pro RADOST.


Zpět na seznam článků
                                                     

 

                 

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    


Partneři klubu poskytující slevu členům na své produkty a služby: