D družstvo / Články

Zpět na seznam článků


BRNĚNSKÁ ŠIPKA 7.4.2019

V neděli 7. 4. 2019 se 10 plavců přípravky a 5 plavců závodního družstva PKHK zúčastnilo plaveckých závodů v Brně "Brněnská šipka".

Všechny děti předvedly skvělé výkony a bylo vidět, jak se zlepšují ve svém plaveckém umění :-) .

Nejmladší plavci ročníku 2012 dosáhli na stupínky vítězů. Nejlépe si vedl Jáchym Bartok, který si domů vezl dvě zlaté a dvě stříbrné medaile. Zlata Potůčková získala dvakrát stříbro. Kateřina Pozdílková, David Vápeník a Oli Ziqi Xia si vyplavaly bronzovou medaili. V soutěži štafet, kde přípravku reprezentovali Čenda Chenqi Xia, Jáchym Bartok a Zlata Potůčková si společně s družstvem C vybojovali krásné třetí místo.

Ze závodního družstva si skvěle vedla nejmladší Vanda Cimprichová, která vybojovala jednu zlatou a dvě bronzové medaile. Anežka Sehnoutková si doplavala nejen pro jednu zlatou, stříbrnou a bronzovou medaili, ale ve finále na 100m PZ získala stříbrný pohár. Neztratil se ani Jonáš Bartok, ten si po třech bronzových místech doplaval, také ve finále, pro bronzový pohár. Lukáš Guňka zapracoval a v osobním rekordu vylovil jednu bronzovou medaili.

Míša Vápeníková 2009 byla na svých prvních závodech a měla strach, že bude poslední !!! A ani náhodou ! Z 24.účastnic závodů se umístila 9.,12.,16. a 17. v 50m tratích všech plaveckých způsobů. Míšo, obrovský úspěch a gratulace.

Gratulace k osobním rekordům patří Agátce, Martince a Tomáškovi. 
Všem děkujeme za účast.

Na další závody se těší trenéři přípravky a závodního družstva PKHK

 


Zpět na seznam článků
                                                     

 

                 

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    


Partneři klubu poskytující slevu členům na své produkty a služby: